Výmena a vrátenie tovaru

1. Ako postupovať v prípade výmeny veľkosti spodnej bielizne?

Veľkosť spodnej bielizne môžeš zmeniť do 14 dní odo dňa prevzatia balíka. Je potrebné, aby si nám spodnú bielizeň poslala späť čistú, nenosenú, nepratú, a s prišitou etiketou. Spodná bielizeň je zo 100% organickej bavlny, a preto prosíme o jej úhľadné zabalenie, aby nevznikli silné pokrčenia počas spätnej prepravy. Všetky podprsenky si vieš v pohodlí svojho domova vyskúšať, avšak nohavičky sa skúšať nedajú. Preto odporúčame ich doma prirovnať k svojim bokom, aby si zistila, či ťa gumička správne obopne. 

Chceme ti vždy dodať len ten najlepší produkt a to znamená čístý a nenosený. Nohavičky vieš vymeniť za inú veľkosť, avšak z hygienických dôvodov ich prijímame späť len v prípade pôvodnej prišitej papierovej etikety. 

Ešte pred odoslaním produktu nám prosím napíš email na info@creeme.eu s číslom tvojej objednávky a pôvodnou veľkosťou spodnej bielizne spolu s informáciou, za akú veľkosť si ju želáš vymeniť. Prosím pošli/odfoť nám vyplnený formulár už do prílohy emailu. V prípade zmeny doručovacej adresy nám ju do mailu určite uveď tiež, automaticky totiž posielame balíček na adresu z pôvodnej objednávky.

Máme pre teba jednu pomôcku – Formulár pre výmenu tovaru (STIAHNUŤ.pdf). Môžeš si ho vytlačiť alebo ho napísať ručne paličkovým čitateľným písmom. V prípade, že by si potrebovala s výberom veľkostí pomôcť, určite sa nám ozvi na info@creeme.eu, my ti veľmi radi poradíme.

Spodnú bielizeň na výmenu nám pošli späť úhľadne zloženú na nižšie uvedenú adresu. Čítateľne prosíme označ balík s tvojím číslom objednávky, aby sme ho vedeli rozpoznať. Prosím pošli balík späť k nám aj so sledovacím číslom, a ak je možné napíš nám sledovacie číslo zásielky na info@creeme.eu, aby sme vedeli zásielku keď tak aj my sledovať.

Ecosam s. r. o.

Coburgova 82

91702 Trnava, Slovensko

Potom, čo balík od teba prevezmeme na vyššie uvedenej adrese , spodnú bielizeň skontrolujeme a dáme ti vedieť, kedy ti pošleme vymenenú veľkosť. Poštovné za výmenu veľkosti spodnej bielizne, teda balík od zákazníka späť k nám, hradí zákazník. Balík po výmene, teda od nás k zákazníkovi, hradíme my. V prípade, že by si si želala kúpiť si a priložiť k balíku ešte ďalší produkt, je potrebné urobiť novú objednávku na www.creeme.eu a uhradiť opätovne sumu aj s poštovným.

2. Ako postupovať v prípade vrátenia produktu?

Spodnú bielizeň vieš vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia balíka. Je potrebné, aby si nám spodnú bielizeň poslala späť čistú, nenosenú, nepratú a s prišitou etiketou. Spodná bielizeň je zo 100% organickej bavlny, a preto prosíme o jej úhľadné zabalenie, aby nevznikli silné pokrčenia počas spätnej prepravy. Všetky podprsenky si vieš vyskúšat v pohodlí svojho domova, avšak nohavičky sa skúšať nedajú. Preto odporúčame prirovnať ich k svojim bokom, aby si zistila, či ťa gumička správne obopne. 

Chceme ti vždy dodať len ten najlepší produkt a to znamená čístý a nenosený. Nohavičky vieš vrátiť, avšak z hygienických dôvodov ich prijímame späť len v prípade prišitej pôvodnej papierovej etikety. 

Ešte pred vrátením spodnej bielizne nám prosím napíš email na info@creeme.eu s číslom tvojej objednávky a s informáciou, že chceš vrátiť bielizeň, prosím pošli/odfoť nám vyplnený formulár už do prílohy emailu. Máme pre teba jednu pomôcku – Formulár pre vrátenie tovaru (STIAHNUŤ.pdf). Môžeš si ho vytlačiť alebo ho vypísať ručne paličkovým čitateľným písmom. 

Spodnú bielizeň nám poštou pošli späť na nižšie uvedenú adresu. Čítateľne prosíme označ balík s tvojím číslom objednávky, aby sme ho vedeli rozpoznať. Prosím pošli balík späť k nám aj so sledovacím číslom, a ak je možné napíš nám sledovacie číslo zásielky na info@creeme.eu, aby sme vedeli zásielku keď tak aj my sledovať. Poštovné za vrátenie tovaru, teda balík od teba späť k nám, hradíš ty.

Ecosam s. r. o.

Coburgova 82

91702 Trnava, Slovensko

Až keď si prevezmeme vrátený tovar na vyššie uvedenej adrese a skontrolujeme ho, pošleme ti na tvoj email dobropis, teda opravný doklad a peniaze späť na tvoj účet. Posielame plnú sumu podľa pôvodnej faktúry,  za spodnú bielizeň a za poštovné od nás k tebe.