Výmena a vrátenie tovaru

Ako postupovať v prípade výmeny veľkosti či vrátenie spodnej bielizne?

Veľkosť spodnej bielizne môžeš vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia balíka. Je potrebné, aby si nám spodnú bielizeň poslala späť čistú, nenosenú, nepratú a s prišitou etiketou. Spodná bielizeň je zo 100% organickej bavlny, a preto prosíme o jej úhľadné zabalenie, aby nevznikli silné pokrčenia počas spätnej prepravy.

Všetky podprsenky si vieš v pohodlí svojho domova vyskúšať, avšak nohavičky sa skúšať nedajú. Chceme ti vždy dodať len ten najlepší produkt a to znamená čístý a nenosený. Nohavičky vieš vymeniť za inú veľkosť, avšak z hygienických dôvodov ich prijímame späť len v prípade pôvodnej prišitej papierovej etikety. Preto odporúčame ich doma prirovnať k svojim bokom, aby si zistila, či ťa gumička správne obopne.

Ešte pred odoslaním produktu nám prosím napíš email na info@creeme.eu s číslom tvojej objednávky a s elektronicky vyplneným formulárom do prílohy emailu – Formulár pre vrátenie tovaru (STIAHNUŤ.pdf). Vyplň veľkosť a názov typu spodnej bielizne, ktorý chceš z tvojej objednávky vrátiť spolu s tvojim IBAN či číslom bankového účtu. V prípade, že by si potrebovala s výberom novej veľkostí pomôcť, určite sa nám ozvi na info@creeme.eu, my ti veľmi radi poradíme.

Spodnú bielizeň nám pošli späť úhľadne zloženú na nižšie uvedenú adresu:

RF pack

Železničná 121

900 27 Bernolákovo, Slovensko

Čítateľne prosíme označ balík s tvojím číslom objednávky vedľa adresy, aby sme ho vedeli rozpoznať. Do balíka formulár už nemusíš prikladať. Odporúčame poslať balík späť k nám aj so sledovacím číslom, doporučene cez slovenskú alebo českú poštu. Poštovné za výmenu veľkosti spodnej bielizne, teda balík od zákazníka späť k nám, hradí zákazník.

Potom, čo balík od teba prevezmeme na vyššie uvedenej adrese, vrátenú spodnú bielizeň skontrolujeme a pošleme ti na tvoj email dobropis, teda opravný doklad a peniaze späť na tvoj účet. Posielame plnú sumu podľa pôvodnej faktúry,  za spodnú bielizeň a za poštovné od nás k tebe. A teda pri výmene veľkosti je potrebné urobiť novú objednávku na www.creeme.eu s tvojou novou veľkosťou a typom, a uhradiť opätovne sumu objednávky.