Výmena a vrátenie tovaru

1. Ako postupovať v prípade výmeny veľkosti spodnej bielizne?

Veľkosť spodnej bielizne môžeš zmeniť do 14 dní odo dňa prevzatia balíka. Je potrebné, aby si nám spodnú bielizeň poslala späť čistú, nenosenú, nepratú, a s prišitou etiketou. Spodná bielizeň je zo 100% organickej bavlny, a preto prosíme o jej úhľadné zabalenie, aby nevznikli silné pokrčenia počas spätnej prepravy. Všetky podprsenky si vieš v pohodlí svojho domova vyskúšať, avšak nohavičky sa skúšať nedajú. Preto odporúčame ich doma prirovnať k svojim bokom, aby si zistila, či ťa gumička správne obopne. 

Chceme ti vždy dodať len ten najlepší produkt a to znamená čístý a nenosený. Nohavičky vieš vymeniť za inú veľkosť, avšak z hygienických dôvodov ich prijímame späť len v prípade pôvodnej prišitej papierovej etikety. 

Ešte pred odoslaním produktu nám prosím napíš email na info@creeme.eu s číslom tvojej objednávky a pôvodnou veľkosťou spodnej bielizne spolu s informáciou, za akú veľkosť si ju želáš vymeniť. V prípade zmeny doručovacej adresy nám ju do mailu určite uveď tiež, automaticky totiž posielame balíček na adresu z pôvodnej objednávky.

Máme pre teba jednu pomôcku – Formulár pre výmenu tovaru (STIAHNUŤ.pdf). Môžeš si ho vytlačiť alebo ho napísať ručne paličkovým čitateľným písmom. V prípade, že by si potrebovala s výberom veľkostí pomôcť, určite sa nám ozvi na info@creeme.eu, my ti veľmi radi poradíme.

Spodnú bielizeň na výmenu nám pošli späť úhľadne zloženú na nižšie uvedenú adresu. Pozor, adresy sa líšia v závislosti od toho, či tovar vraciaš späť zo Slovenska, Čiech alebo z inej členskej krajiny Európskej únie.

SK/EU: TALL,s.r.o.

Pestovateľská 9

821 04 Bratislava Slovensko

CZ: TALL, s.r.o.

Pobox 62

69002 Břeclav Česká republika

Potom, čo balík od teba prevezmeme na jednej z vyššie uvedených adries, spodnú bielizeň skontrolujeme a dáme ti vedieť, kedy ti pošleme vymenenú veľkosť. Poštovné za výmenu veľkosti spodnej bielizne, teda balík od zákazníka späť k nám, hradí zákazník. Balík po výmene, teda od nás k zákazníkovi, hradíme my. V prípade, že by si si želala kúpiť si a priložiť k balíku ešte ďalší produkt, je potrebné urobiť novú objednávku na www.creeme.eu a uhradiť opätovne sumu aj s poštovným.

2. Ako postupovať v prípade vrátenia produktu?

Spodnú bielizeň vieš vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia balíka. Je potrebné, aby si nám spodnú bielizeň poslala späť čistú, nenosenú, nepratú a s prišitou etiketou. Spodná bielizeň je zo 100% organickej bavlny, a preto prosíme o jej úhľadné zabalenie, aby nevznikli silné pokrčenia počas spätnej prepravy. Všetky podprsenky si vieš vyskúšat v pohodlí svojho domova, avšak nohavičky sa skúšať nedajú. Preto odporúčame prirovnať ich k svojim bokom, aby si zistila, či ťa gumička správne obopne. 

Chceme ti vždy dodať len ten najlepší produkt a to znamená čístý a nenosený. Nohavičky vieš vrátiť, avšak z hygienických dôvodov ich prijímame späť len v prípade prišitej pôvodnej papierovej etikety. 

Ešte pred vrátením spodnej bielizne nám prosím napíš email na info@creeme.eu s číslom tvojej objednávky a s informáciou, že chceš vrátiť bielizeň, prosím pošli nám vyplnený formulár už do prílohy emailu. Máme pre teba jednu pomôcku – Formulár pre vrátenie tovaru (STIAHNUŤ.pdf). Môžeš si ho vytlačiť alebo ho vypísať ručne paličkovým čitateľným písmom. 

Spodnú bielizeň nám poštou pošli späť na nižšie uvedenú adresu. Poštovné za vrátenie tovaru, teda balík od teba späť k nám, hradíš ty. Pozor, adresy sa líšia v závislosti od toho, či tovar vraciaš späť zo Slovenska, Čiech alebo z inej členskej krajiny Európskej únie.

SK/EU: TALL,s.r.o.

Pestovateľská 9

821 04 Bratislava Slovensko

CZ: TALL, s.r.o.

Pobox 62

69002 Břeclav Česká republika

Až keď si prevezmeme vrátený tovar na jednej z vyššie uvedených adries a skontrolujeme ho, pošleme ti na tvoj email dobropis, teda opravný doklad a peniaze späť na tvoj účet. Posielame plnú sumu podľa pôvodnej faktúry,  za spodnú bielizeň a za poštovné od nás k tebe.