VEĽKOSTNÁ TABUĽKA MIA

Skvelo sediaca spodná bielizeň zlepšuje deň, však? V prípade, že by si potrebovala s výberom veľkostí pomôcť, určite sa nám ozvi na info@creeme.eu, my ti veľmi radi poradíme.

mia velkostna tabulka creeme naturalna spodna bielizen joga

Zmeraj sa krajčírskym metrom a nameranú hodnotu porovnaj s tými v tabuľke. Tam zistíš, akú veľkosť braletky potrebuješ.

Ako sa správne zmerať?

Pri meraní zvoľ svoj prirodzený postoj, no zároveň stoj oboma nohami pevne na zemi. Najlepšie je merať sa bez oblečenia alebo v jemnom tielku, určite bez vystužených košíkov.

Obvod cez prsia  zistíš tak, keď krajčírskym metrom vodorovne premeriaš najširšiu časť svojho hrudníka. Pozor, meter má byť natiahnutý po celom tvojom obvode, no bez silného škrtenia. Táto bralet sa hodí na všetky typy pŕs.

meranie podprsenky

Svoj obvod pod prsiami zase zistíš najlepšie tak, keď krajčírskym metrom vodorovne premeriaš svoj hrudník tesne pod prsiami.

meranie podprsenky

Je Créeme spodná bielizeň elastická, hoci je zo 100% organickej bavlny?

Áno, je elastická. Rozoznávame dva typy materiálov – tkaninu a úplet. Z tkaniny sa vyrábajú napríklad košele či nohavice, ktoré sú pevné a nenaťahujú sa. Z úpletu sa tvoria napríklad tričká, ktoré sú elastické. Jedná sa teda o to ako je textil vyrobený, či sa tká alebo pletie. Créeme spodná bielizeň je vyrobená z úpletu, preto je elastická, ale je bez prímesí syntetických materiálov ako je lycra či elastan, ktoré boli vymyslené na to, aby textil bol oveľa viac pružný a vedel sa natiahnuť niekedy aj o 30%.