VEĽKOSTNÁ TABUĽKA BODY VENNA A VERA

Skvelo sediaca spodná bielizeň zlepšuje deň, však? V prípade, že by si potrebovala s výberom veľkostí pomôcť, určite sa nám ozvi na info@creeme.eu, my ti veľmi radi poradíme.

body velkostna tabulka organicka nefarbena bavlna 100%

Pod veľkosťami S, M, L sú obvody v centimetroch, ktoré si zmeriaš krajčírskym metrom, a práve tú hodnotu, ktorú si odmeriaš nájdeš vo veľkostnej tabuľke.

Ako sa správne zmerať?

Zvoľ si svoj prirodzený postoj, no stoj oboma nohami pevne na zemi. Najlepšie je merať sa bez oblečenej podprsenky, určite však bez vystužených košíkov. OBVOD CEZ HRUDNÍK zistíš tak, že krajčírskym metrom meriaš vodorovne cez najširšiu časť hrudníka. Meter má byť natiahnutý po celom tvojom obvode, no bez silného škrtenia. OBVOD PÁSU meriaš práve v najužšej časti tvojho trupu, a OBVOD SEDU sa meria v najširšej časti bokov a zadku.

Je Créeme spodná bielizeň elastická, hoci je zo 100% organickej bavlny?

Áno, je elastická. Rozoznávame dva typy materiálov – tkaninu a úplet. Z tkaniny sa vyrábajú napríklad košele či nohavice, ktoré sú pevné a nenaťahujú sa. Z úpletu sa tvoria napríklad tričká, ktoré sú elastické. Jedná sa teda o to ako je textil vyrobený, či sa tká alebo pletie. Créeme spodná bielizeň je vyrobená z úpletu, preto je elastická, ale je bez prímesí syntetických materiálov ako je lycra či elastan, ktoré boli vymyslené na to, aby textil bol oveľa viac pružný a vedel sa natiahnuť niekedy aj o 30%.