Možnosti platby a poštovné

1. Akým spôsobom sa dá platiť na www.creeme.eu?

Platba kartou cez platobnú bránu Besteron

Po odoslaní objednávky cez www.creeme.eu budeš automaticky presmerovaná do zabezpečenej platobnej brány, kde zadáš potrebné údaje pre dokončenie platby. Keď platba prebehne úspešne, začneme ti pripravovať tvoj balíček.

Platba bankovým prevodom na účet prostredníctvom internet bankingu

Počas svojej objednávky klikni na platobné tlačidlo tej banky, v ktorej máš vytvorený bankový účet. Po odoslaní objednávky cez www.creeme.eu budeš automaticky presmerovaná do internet bankingu príslušnej banky. V platobnom príkaze budú vopred vyplnené všetky informácie o transakcii – suma, variabilný symbol aj číslo nášho účtu. Ak platba prebehne úspešne, začneme ti pripravovať tvoj balíček.

Tvoje údaje sú v bezpečí! Informácie o tvojom bankovom účtu či o tvojej karte budeš vypĺňať prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány Besteron, ktorá je overená Národnou bankou Slovenska. My tvoje údaje nevidíme, nemáme k nim ani prístup.

Dobierka

Žiaľ, u nás sa na dobierku platiť nedá. Neraz sa nám stalo, že si zákazníci tovar neprevzali a vzhľadom na to, že na sklade máme len obmedzené množstvo produktov na predaj, je preto škoda, keď sa jediná veľkosť spodnej bielizne, po ktorej je dopyt, zdrží na pošte 18 dní a nikto si ju nakoniec ani neprevezme.

2. Prostredníctvom akej spoločnosti doručujete balíčky?

Slovenská pošta – BalíkoBOX na Slovensku

Ak si sa rozhodla, že chceš, aby sme ti balíček nechali doručiť do balíkoboxu, najskôr si na tomto odkaze vyber ten, ktorý ti najviac vyhovuje. Prosím do políčka* uveď celú adresu balíkoboxu aj s mestom. Doručenie trvá 2 až 3 dni po vybavení objednávky. Balík si môžeš z boxu vyzdvihnúť kedykoľvek počas troch dní od doručenia potvrdzujúcej SMS správy. Ak to nestihneš, tvoj balík poputuje na poštu priradenú ku konkrétnemu balíkoboxu. Pošta ťa o tom bude, samozrejme, informovať. Suma je 2,90€.

Slovenská pošta – doporučený balík na poštu na Slovensku

Doručenie na poštu trvá 2 až 3 dni od vybavenia tvojej objednávky. Doručenie je bez SMS či email notifikácie o ceste tvojho balíčka či o jeho doručení, zato v schránke na uvedenej adrese ťa bude čakať papierový oznam, takzvaný žltý lístoček, o uložení zásielky na pošte. Suma je 2,90€.

DPD – kuriérom na adresu po Slovenskej republike

Kuriér ti zvyčajne doručí zásielku 1 až 2 dni od vybavenia tvojej objednávky. Samozrejme, dostaneš SMS či emailovú notifikáciou o ceste tvojho balíčka aj o jeho doručení. Suma je 3,30€.

PACKETA – kuriérom na adresu do Českej republiky

Kuriér ti zvyčajne doručí zásielku jeden až dva dni od vybavenia tvojej objednávky. Samozrejme, dostaneš SMS či emailovú notifikáciou o ceste tvojho balíčka aj o jeho doručení. Suma je 3,65€.

DPD  – kuriérom na adresu do Rakúska, Poľska, Maďarska:

Kuriér ti zvyčajne doručí zásielku tri až päť dni od vybavenia tvojej objednávky. Samozrejme, dostaneš SMS či emailovú notifikáciou o ceste tvojho balíčka aj o jeho doručení. Suma je 7,80€.

DPD  – kuriérom na adresu do Nemecka:

Kuriér ti zvyčajne doručí zásielku tri až päť dni od vybavenia tvojej objednávky. Samozrejme, dostaneš SMS či emailovú notifikáciou o ceste tvojho balíčka aj o jeho doručení. Suma je 7,80€.

DPD  – kuriérom na adresu do Holandska a Belgicka:

Kuriér ti zvyčajne doručí zásielku tri až päť dni od vybavenia tvojej objednávky. Samozrejme, dostaneš SMS či emailovú notifikáciou o ceste tvojho balíčka aj o jeho doručení. Suma je 9,80€.

DPD  – kuriérom na adresu do Talianska, Francúzska, Bulharska, Grécka, Fínska, Švédska, Estónska:

Kuriér ti zvyčajne doručí zásielku tri až päť dni od vybavenia tvojej objednávky. Samozrejme, dostaneš SMS či emailovú notifikáciou o ceste tvojho balíčka aj o jeho doručení. Suma je 9,80€.